Auktioner ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.

Bilder ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.

ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.

1 timme 55 minuter

2026-01-15 21:26

1600 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar