Auktioner ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.
Bilder ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.
ALBERT LARSSON. Bord teak/koppar, "Alberts-bordet", AB Albert Larssons Möbelfabrik, Tibro, 1900-talets mitt. H:45cm Dia:40cm. Smärre slitage/märken förekommer.