Auktioner Konst & Grafik TAVLA färgad etsning Signerad B.Kinistrand Rammått 19,5*26,5 cm

Bilder TAVLA färgad etsning Signerad B.Kinistrand Rammått 19,5*26,5 cm

TAVLA färgad etsning Signerad B.Kinistrand Rammått 19,5*26,5 cm

1 timme 37 minuter

2026-01-15 23:22

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar