Auktioner Belysning BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA glas och metall, AJH 4, 1930/1940-tal. H: ca 26cm. Bruksskick

Bilder BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA glas och metall, AJH 4, 1930/1940-tal. H: ca 26cm. Bruksskick

BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA glas och metall, AJH 4, 1930/1940-tal. H: ca 26cm. Bruksskick

1 timme 49 minuter

2026-01-15 21:50

325 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar
18 timmar