Bilder BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA glas och metall, AJH 4, 1930/1940-tal. H: ca 26cm. Bruksskick
BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA glas och metall, AJH 4, 1930/1940-tal. H: ca 26cm. Bruksskick