Auktioner TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.
Bilder TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.
TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.