Auktioner TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.

Bilder TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.

TESERVIS 13 delar Rörstrand "Grön Anna" Höjd kopp: 7cm (sockerskål saknar lock) pyttenagg på ett fat, samt krackelering på ett.

1 timme 39 minuter

2026-01-15 22:07

750 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar
18 timmar