Auktioner HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering
Bilder HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering
HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering