Auktioner HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering

Bilder HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering

HELMER RINGSTRÖM. Djupa tallrikar 4st, Daisy, Sphinks, Upsala-Ekeby, Gefle, 1900-talets mitt. Dia: 19,5cm. Någon med mindre krackelering

1 timme 43 minuter

2026-01-15 22:07

70 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar
18 timmar