Auktioner TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.
Bilder TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.
TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.