Auktioner TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.

Bilder TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.

TERRIN, flytande blått, Gustavsberg, 1800-tal. Höjd: 21cm Längd: 36cm. 3st mindre nagg se extrabilder. smärre krackelering förekommer.

1 timme 36 minuter

2026-01-15 22:41

175 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar