Auktioner Glas ERIK HÖGLUND. Karaff, konstglas, "People", Boda, 1960-tal. H:20cm. Signerad

Bilder ERIK HÖGLUND. Karaff, konstglas, "People", Boda, 1960-tal. H:20cm. Signerad

ERIK HÖGLUND. Karaff, konstglas, "People", Boda, 1960-tal. H:20cm. Signerad

1 timme 37 minuter

2026-01-15 22:51

750 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar