Bilder KARMSTOL

KARMSTOL

4 timmar 48 minuter

2026-01-11 18:33

350 SEK

Värdering: - SEK

Galon/konstskinn, 1950-tal, åldersrelaterat slitage, Rh.76, B.60, Sh.43,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

10 timmar
Dalarna

8 200 SEK

10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna