Bilder UNDERREDE TILL "SINGER" TRAMPSYMASKIN
UNDERREDE TILL "SINGER" TRAMPSYMASKIN
1900-talets första del, gjutjärn, åldersrelaterat slitage, ytrost, H.71, B.53, Dj.47 cm. (vån3)