Auktioner Möbler UNDERREDE TILL "SINGER" TRAMPSYMASKIN

Bilder UNDERREDE TILL "SINGER" TRAMPSYMASKIN

UNDERREDE TILL "SINGER" TRAMPSYMASKIN

3 timmar 17 minuter

2026-01-11 20:04

450 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första del, gjutjärn, åldersrelaterat slitage, ytrost, H.71, B.53, Dj.47 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

10 timmar
Dalarna

8 200 SEK

10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna
10 timmar
Dalarna