Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

1 timme 48 minuter

2026-01-13 18:20

Värdering: 500 SEK

Staket i skogslandskap signerad Sawang, ca 89 x 86, inkl ram 106 x 105 cm

Ångermanland

120 SEK

Ångermanland

80 SEK