Auktioner Keramik & Porslin Björn Wiinblad, skål på fot, fajans, signerad, daterad -77, höjd 9,5 cm

Bilder Björn Wiinblad, skål på fot, fajans, signerad, daterad -77, höjd 9,5 cm

Björn Wiinblad, skål på fot, fajans, signerad, daterad -77, höjd 9,5 cm

950 SEK

Värdering: 1 400 SEK

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

5 timmar

650 SEK

5 timmar
5 timmar
5 timmar