Auktioner Möbler Dagbädd 1960-tal

Bilder Dagbädd 1960-tal

Dagbädd 1960-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

oidentifierad formgivare, teakfanér, dyna saknas, höjd 43, bredd 85, längd 198 (en gavel saknas, lagning i plywood, fanerskada, bruksslitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna