Bilder Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
oidentifierad formgivare, teakfanér, dyna saknas, höjd 43, bredd 85, längd 198 (en gavel saknas, lagning i plywood, fanerskada, bruksslitage)