Auktioner Möbler Pall funkis 1930-tal

Bilder Pall funkis 1930-tal

Pall funkis 1930-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

så kallad Z-pall, förkromat stålrör, galonsits, höjd 55 (bruksslitage, reva i sits)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna