Auktioner Konst & Grafik Gösta Calmeyer, ''Kvarnen (Innanför Gladsax)'', olja på duk, signerad.

Bilder Gösta Calmeyer, ''Kvarnen (Innanför Gladsax)'', olja på duk, signerad.

Gösta Calmeyer, ''Kvarnen (Innanför Gladsax)'', olja på duk, signerad.

100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30