Auktioner Konst & Grafik Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn

Bilder Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn

Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn

200 SEK

Värdering: - SEK

signerad & numrerad 39/50

Mälardalens Auktioner AB

Mönstringsvägen 9
170 69 Solna

info@malardalensauktioner.se
Tel: 08-655 10 05, Magnus Asperö 073-941 78 29, Richard Borsos 073-708 48 07