Bilder Spegel swedish grace 1920-tal
Spegel swedish grace 1920-tal
förgylld reliefdekor, krön med kvinnoprofil, fasettslipat glas, etikettmärkt J.A. Edenholm Guldlistfabrik Gustafs., 111x41