Auktioner Speglar Spegel swedish grace 1920-tal

Bilder Spegel swedish grace 1920-tal

Spegel swedish grace 1920-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

förgylld reliefdekor, krön med kvinnoprofil, fasettslipat glas, etikettmärkt J.A. Edenholm Guldlistfabrik Gustafs., 111x41

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna