Bilder Erik Viktorson, akvarell, signerad, daterad 1969.
Erik Viktorson, akvarell, signerad, daterad 1969.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm