Auktioner Konst & Grafik Kennet Björne, litografi nr 21/150, signerad, daterad 81.

Bilder Kennet Björne, litografi nr 21/150, signerad, daterad 81.

Kennet Björne, litografi nr 21/150, signerad, daterad 81.

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30