Bilder NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "ROULETTE" FRÖSEKE, NYBROFABRIKEN AB
NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "ROULETTE" FRÖSEKE, NYBROFABRIKEN AB
2 stycken (1 par), papp, 1960-tal, skavmärken, slitage, 3st lösa list i gummi, höjd 61 cm, diameter 35 cm. (vån3)
600 SEK