Auktioner Möbler NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "ROULETTE" FRÖSEKE, NYBROFABRIKEN AB

Bilder NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "ROULETTE" FRÖSEKE, NYBROFABRIKEN AB

NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "ROULETTE" FRÖSEKE, NYBROFABRIKEN AB

50 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken (1 par), papp, 1960-tal, skavmärken, slitage, 3st lösa list i gummi, höjd 61 cm, diameter 35 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina