Auktioner Möbler HYLLA PÅ HJUL / STEREORACK

Bilder HYLLA PÅ HJUL / STEREORACK

HYLLA PÅ HJUL / STEREORACK

2 timmar 5 minuter

2026-01-18 19:13

225 SEK

Värdering: - SEK

1900/2000-tal bruksslitage H:120cm B:49,5cm Dj:45cm (Vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

125 SEK

175 SEK

150 SEK