Auktioner Konst & Grafik ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.

Bilder ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.

ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 46x54cm.
Slitage på ram.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902