Bilder ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
ERIC ALMGREN. Olja på duk, "Gatumotiv", signerad & daterad -55.
Ram mäter ca: 46x54cm.
Slitage på ram.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm