Auktioner Konst & Grafik EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.

Bilder EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.

EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 53x64cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902