Bilder EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
EINAR EMBLAD. Olja på duk, "Pratstund", signerad.
Ram mäter ca: 53x64cm.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm