Auktioner Konst & Grafik OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.

Bilder OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.

OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.

Värdering: - SEK

Motiv mäter ca: 8x10cm.
Ram mäter ca: 42x52cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902