Bilder ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.
ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.
Ram mäter ca: 52,5x64cm.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm