Auktioner Konst & Grafik ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.

Bilder ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.

ANNIKA PETTERSSON. Olja på duk, komposition, signerad & daterad -93.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 52,5x64cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902