Auktioner Konst & Grafik BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.

Bilder BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.

BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, signerad & numrerad 127/199.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 60x84cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902