Bilder Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm
Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm
Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.
Bruksslitage. Märken. repor.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm