Auktioner Möbler Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Bilder Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Turkost matbord/skrivbord 1400x600mm

Värdering: 2 500 SEK

Bord med rektangulär bordsskiva i turkos laminat med träkant. Lackerat metallstativ i matchande turkos färg.

Bruksslitage. Märken. repor.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111