Auktioner Sven Erik Lund, ekor på stranden, olja på duk

Bilder Sven Erik Lund, ekor på stranden, olja på duk

Sven Erik Lund, ekor på stranden, olja på duk

Värdering: 500 SEK

Signerad SE. Lund

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37