Auktioner Konst & Grafik Vasilije Jordan, färglitografi, signerad.

Bilder Vasilije Jordan, färglitografi, signerad.

Vasilije Jordan, färglitografi, signerad.

Värdering: 400 SEK

Bildmått 43 x 34 cm. Signerad och numrerad 35/50

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

375 SEK