Auktioner Konst & Grafik Bror Eriksson, blandteknik, 2st, signerade.

Bilder Bror Eriksson, blandteknik, 2st, signerade.

Bror Eriksson, blandteknik, 2st, signerade.

Värdering: 500 SEK

Bildmått 16 x 19 och 19 x 20 cm. Signerade och daterade Bror Eriksson 1951 och 1957. Akvarell och tusch med akvarell. Uppsalamotiv. Vaksala, 40-tal. Ångelstagård, Vaksala.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

90 SEK

225 SEK