Auktioner Möbler Skåp i Teak, 1900-talets mitt,

Bilder Skåp i Teak, 1900-talets mitt,

Skåp i Teak, 1900-talets mitt,

0 SEK

Värdering: - SEK

Mått: Höjd 155cm Bredd 116cm Djup 45cm
Nyckel finns
Slitage och repor.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

90 SEK

225 SEK