Auktioner Konst & Grafik Carl Köhler, olja på pannå, signerad.

Bilder Carl Köhler, olja på pannå, signerad.

Carl Köhler, olja på pannå, signerad.

50 SEK

Värdering: 500 SEK

Bildmått 18 x 23 cm. Signerad C. KÖH.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

375 SEK