Auktioner Konst & Grafik Bror Eriksson, olja på pannå, signerad.

Bilder Bror Eriksson, olja på pannå, signerad.

Bror Eriksson, olja på pannå, signerad.

Värdering: 500 SEK

Bildmått 20,5 x 25,5 cm. Signerad och daterad B. Eriksson -46.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

225 SEK