Auktioner Konst & Grafik Carl Julius, olja på pannå, 2st, signerade.

Bilder Carl Julius, olja på pannå, 2st, signerade.

Carl Julius, olja på pannå, 2st, signerade.

Värdering: 600 SEK

Bildmått 19 x 22 cm.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

225 SEK