Bilder Ryamatta Värmlands Hemslöjd
Ryamatta Värmlands Hemslöjd
1900-talets mitt, blomstermönster i blått, brunt, grönt, rödbrunt och beige, 232x193 (ena kortsidan med slitage/skador)