Auktioner Mattor & Textil Ryamatta Värmlands Hemslöjd

Bilder Ryamatta Värmlands Hemslöjd

Ryamatta Värmlands Hemslöjd

0 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets mitt, blomstermönster i blått, brunt, grönt, rödbrunt och beige, 232x193 (ena kortsidan med slitage/skador)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar