Bilder Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.
Bord mäter ca: 71,5cm högt & 85x140cm.
Stolar mäter ca: 86cm höga, 43cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, repor, märken, skav, smuts.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm