Auktioner Möbler Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.

Bilder Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.

Bord & 3 stolar. Samtida, Trä & krom.

Värdering: - SEK

Bord mäter ca: 71,5cm högt & 85x140cm.
Stolar mäter ca: 86cm höga, 43cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, repor, märken, skav, smuts.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902