Auktioner Möbler Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.

Bilder Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.

Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.

Värdering: - SEK

Bord mäter ca: 75cm högt & 80x135cm.
Iläggsskivor mäter ca: 36cm.
Stolar mäter ca: 90cm höga, 48cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, fläckar, märken, repor, skav, avslag.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902