Bilder Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.
Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.
Bord mäter ca: 75cm högt & 80x135cm.
Iläggsskivor mäter ca: 36cm.
Stolar mäter ca: 90cm höga, 48cm breda & 46cm i sitthöjd.
Bruksslitage, fläckar, märken, repor, skav, avslag.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm