Auktioner Möbler Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.

Bilder Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.

Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.

100 SEK

Värdering: - SEK

Soffa mäter ca: 104cm hög, 194cm bred & 46cm i sitthöjd.
Fåtöljer mäter ca: 101cm höga, 80cm breda & 46cm i sitthöjd.
Soffbord mäter ca: 58cm högt & 69x118cm.
Bruksslitage, bordet har repor & märken, slitage på soffans mittersta sittkuddes framkant, mindre fläckar.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902