Auktioner Möbler Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.

Bilder Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.

Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 63cm högt & 62cm i diam.
Bruksslitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902