Bilder Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.
Bord. Funkis / Art Deco, 1900-talets första hälft.
Mäter ca: 63cm högt & 62cm i diam.
Bruksslitage.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm