Auktioner Möbler Serveringsvagn. 1900-talet.

Bilder Serveringsvagn. 1900-talet.

Serveringsvagn. 1900-talet.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 78cm hög & 43x68cm.
Slitage, färgbortfall.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902