Bilder Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.
Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.
Mäter ca: 124cm hög, 62cm bred & 48cm i sitthöjd.
Bruksslitage, reva i sitsens framkant.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm