Auktioner Möbler Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.

Bilder Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.

Gungstol. Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 124cm hög, 62cm bred & 48cm i sitthöjd.
Bruksslitage, reva i sitsens framkant.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902