Bilder Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.
Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.
Mäter ca: 65cm hög & stenskivor 25x25cm.
Översta stenskiva sitter löst.
Bruksslitage, skav, avslag.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm