Auktioner Möbler Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.

Bilder Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.

Piedestal. Bronserat trä med stenskivor. 1900-talet.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 65cm hög & stenskivor 25x25cm.
Översta stenskiva sitter löst.
Bruksslitage, skav, avslag.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902