Auktioner Möbler Taburett. Tidigt 1900-tal.

Bilder Taburett. Tidigt 1900-tal.

Taburett. Tidigt 1900-tal.

100 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 65cm hög, 30,5x68,5cm & 42cm i sitthöjd.
En sidodekor är limmad.
Åldersrelaterat slitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902