Bilder Taburett. Tidigt 1900-tal.
Taburett. Tidigt 1900-tal.
Mäter ca: 65cm hög, 30,5x68,5cm & 42cm i sitthöjd.
En sidodekor är limmad.
Åldersrelaterat slitage.
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm
17 timmar
Stockholm