Auktioner Möbler BERTIL FRIDHAGEN "TOALETTBORD MED BYRÅAR" BODAFORS

Bilder BERTIL FRIDHAGEN "TOALETTBORD MED BYRÅAR" BODAFORS

BERTIL FRIDHAGEN "TOALETTBORD MED BYRÅAR" BODAFORS

1 timme 42 minuter

2026-01-25 20:53

2200 SEK

Värdering: - SEK

3 delar, fanerade med ljus ek, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, B.238, H.72, Dj.45 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

900 SEK