Bilder BERTIL FRIDHAGEN "BOKHYLLA" BODAFORS
BERTIL FRIDHAGEN "BOKHYLLA" BODAFORS
Fanerat med teak, 1960-tal, åldersrelaterat slitage, H.172, B.270, Dj.45 cm. (vån1)
16 timmar
175 SEK
17 timmar
17 timmar
17 timmar