Auktioner Möbler BERTIL FRIDHAGEN "BOKHYLLA" BODAFORS

Bilder BERTIL FRIDHAGEN "BOKHYLLA" BODAFORS

BERTIL FRIDHAGEN "BOKHYLLA" BODAFORS

1 timme 43 minuter

2026-01-25 21:29

800 SEK

Värdering: - SEK

Fanerat med teak, 1960-tal, åldersrelaterat slitage, H.172, B.270, Dj.45 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina