Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått
Bilder TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått
TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått