Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått

Bilder TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått

TAVLA, Olle Zetterquist, litografi 92/150, signerad samt daterad. 57x45cm bildmått

250 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28