Auktioner Möbler Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.

Bilder Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.

Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.

100 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 88cm hög, 206cm bred & 45cm i sitthöjd.
Åldersrelaterat slitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

60 SEK