Bilder Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.
Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.
Mäter ca: 88cm hög, 206cm bred & 45cm i sitthöjd.
Åldersrelaterat slitage.
100 SEK