Auktioner Keramik & Porslin BJÖRN WIINBLAD. Servisdelar, "Lotus", 54 delar, Rosenthal.

Bilder BJÖRN WIINBLAD. Servisdelar, "Lotus", 54 delar, Rosenthal.

BJÖRN WIINBLAD. Servisdelar, "Lotus", 54 delar, Rosenthal.

320 SEK

Värdering: - SEK

10 Flata tallrikar, 20 förrättstallrikar, 11 djupa tallrikar, 2 uppläggningsfat, 1 skål & 1 karott.
Ringa slitage, bestickrepor, nagg på minsta fatets kant.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902