Bilder BJÖRN WIINBLAD. Servisdelar, "Lotus", 54 delar, Rosenthal.
BJÖRN WIINBLAD. Servisdelar, "Lotus", 54 delar, Rosenthal.
10 Flata tallrikar, 20 förrättstallrikar, 11 djupa tallrikar, 2 uppläggningsfat, 1 skål & 1 karott.
Ringa slitage, bestickrepor, nagg på minsta fatets kant.
16 timmar
Stockholm
16 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
16 timmar
Stockholm
16 timmar
Stockholm