Bilder Bente Bjerregaard, olja på duk, signerad, 68x58 cm

Bente Bjerregaard, olja på duk, signerad, 68x58 cm

9 månader 16 dagar

2023-06-11 17:32

550 SEK

Värdering: 800 SEK

Bente Bjerregaard, olja på duk, stilleben med lökar, signerad "BBj", mått med ram ca 68 x 58 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Kristina Nilsdotter Akryl på pannå 2013

Värdering: 3 000

Bud: 1 800 SEK

Okänd Konstnär Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Carl Leo Åman Snidad trätavla

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

E Viklund Olja på Pannå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK