Auktioner Konst & Grafik LENNART RODHE, lithograph, unnumbered and dedicated, signed and dated 1959 /LENNART RODHE, litografi, onumrerad och dedikerad, signerad och daterad 1959

Bilder LENNART RODHE, lithograph, unnumbered and dedicated, signed and dated 1959 /LENNART RODHE, litografi, onumrerad och dedikerad, signerad och daterad 1959

LENNART RODHE, lithograph, unnumbered and dedicated, signed and dated 1959 /LENNART RODHE, litografi, onumrerad och dedikerad, signerad och daterad 1959

10 månader 1 dag

2023-08-19 17:00

Värdering: 1 500 SEK

47,5x44cm

Auktionisten i Södertälje AB

Kaserngatan 11
15166 Södertälje
Södermanland

ekonomi@auktionisten.com
0739 417 467

MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 300 x 75 cm

Värdering: 2 000

Bud: 1 200 SEK

Diverse äldre sedlar. Mestadels Svenska.

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Stora mjukisdjur & Åkpåse.

Värdering: -

Bud: 0 SEK