Bilder LENNART RODHE, lithograph, unnumbered and dedicated, signed and dated 1959 /LENNART RODHE, litografi, onumrerad och dedikerad, signerad och daterad 1959
47,5x44cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK