Auktioner Övrigt HITEC FL-1500 STEREO CASSETTE TAPE DECK

Bilder HITEC FL-1500 STEREO CASSETTE TAPE DECK

HITEC FL-1500 STEREO CASSETTE TAPE DECK

6 månader 16 dagar

2023-12-10 18:17

325 SEK

Värdering: - SEK

1970,80-tal, fungerar enligt ägaren. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

BETESPUTS TILL TRAKTOR EF125

Värdering: 5 000

Bud: 8 200 SEK

Slutar om 1 timme 53 minuter

PELLE ENGMAN. Litografi, "Mås", signerad, daterad -86 & numrerad 134/240.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 9 minuter

SLAGBORD, "Alunda", ur Ikeas 1700-talsserie

Värdering: 3 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 4 timmar 9 minuter

Diverse beslag till möbler.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 4 timmar 10 minuter